лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

DV SSL сертифікат у вигляді замочки SSL сертифікат:
1. Шифрує
2. Захищає домен

DV SSL сертифікати

9 грн./доба 3 000 грн./рік ID 101 GeoTrust Geotrust DV Geotrust DV
ID сертифікату: 101
Код сертифікату: G-DV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: DV FQDN
Виробник: GeoTrust
Наша ціна:
1 рік: 3 000 грн.
* Ціна виробника: $149
5 грн./доба 1 480 грн./рік ID 201 Thawte SSL123 DV SSL123 DV
ID сертифікату: 201
Код сертифікату: T-DV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: DV FQDN
Виробник: Thawte
Наша ціна:
1 рік: 1 480 грн.
* Ціна виробника: $149
2 грн./доба 600 грн./рік ID 100 Rapid RapidSSL DV RapidSSL DV
ID сертифікату: 100
Код сертифікату: R-DV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: DV FQDN
Виробник: Rapid
Наша ціна:
1 рік: 600 грн.
* Ціна виробника: $59

SSL сертифікат потрібен для створення «сеансових ключів». Ці ключі створюються після того, як легітимність SSL-сертифіката встановлена ​​і умови шифрування узгоджені. У той час як відкритий ключ може тільки шифрувати, а закритий ключ може тільки дешифрувати, сеансові ключі можуть виконувати обидві функції. Сесійні ключі менші і, отже, менш енергоємні та при цьому забезпечують хорошу захищеність. Браузер і сервер використовуватимуть сеансові ключі для зв'язку до кінця своїх відвідин. Залишаючи сайт, сеансові ключі відкидаються, і новий сеансовий ключ генерується при наступному відвідуванні браузера.

Сертифікати SSL з перевіркою домену забезпечують базове шифрування без надмірностей з мінімальною аутентифікацією. Вони ідеально підходять для особистих веб-сайтів, блогів чи сайтів, які не збирають ніякої особистої інформації від своїх користувачів - пам'ятайте, в наш час кожен сайт повинен мати шифрування. Сертифікати DV SSL легко отримати - просто доведіть, що ви є власником зареєстрованого домену - і можете видати їх протягом декількох хвилин, що робить їх швидким і економічним рішенням для безпеки будь-якого сайту, який не належить до електронної торгівлі.

Одеса має більш місцевий характер, ніж будь-яке інше місто в Україні. Одесити дуже відомі своїм гострим розумом і розумними торговими здібностями. Туристів приваблюють мальовничі одеські бульвари, 200 сходин Потьомкінських сходів, морська залізниця, прекрасні піщані пляжі вздовж Чорного моря, магазини, ресторани, численні нові споруди, а також незвичайна класична архітектура старої Одеси. Цікаві відомості про Одесу можна знайти на численних інтернет ресурсах, які приділяють велику увагу захищеному з'єднанню за допомогою SSL-сертифікатів.