лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Бренд Сертифікатів безпеки DigiCert SSL сертифікат:
1. Шифрує
2. Захищає
3. Повідомляє з ким ви спілкуєтеся
4.Повідомляє хто видав сертифікат сайту
5. Впливає на позицію сайту в пошуку Google

Центри з випуску SSL сертифікатів


Центр сертифікації DigiCert

DigiCert - провідний світовий постачальник високонадійних цифрових сертифікатів, що надає довірені SSL, приватні та PKI-розгортання, сертифікати пристроїв для WiFi та IoT ринку, що розвивається шаленими темпами. З моменту заснування DigiCert керується ідеєю знайти кращий шлях та спосіб забезпечити аутентифікацію в інтернеті, спосіб адаптувати рішення до потреб клієнтів. DigiCert використовує досвід, розробки і таланти DigiCert до інновацій, щоб знайти кращий спосіб просунути вперед галузь і зміцнити довіру до ідентичності і цифровим взаємодій. DigiCert і його логотип є зареєстрованими товарними знаками DigiCert, Inc. Norton powered by digicert, а їхні логотипи є товарними знаками, використовуваними за ліцензією DigiCert Corporation.

Сертифікати DigiCert користуються перевагами надійності і надійності інфраструктури аутентифікації DigiCert. Безперервні інвестиції в дослідження і розробки підтримують стандарт практики в числі найвищих в галузі і допомагають значно випереджати ризики безпеки. Центри обробки даних і сайти аварійного відновлення забезпечують неперевершений захист даних клієнтів. Будучи провідним світовим центром сертифікації, DigiCert забезпечує безпеку в Інтернеті, якій довіряють мільйони людей по всьому світу. Експертна підтримка, надійні методи аутентифікації і просте онлайн-керування роблять DigiCert продукти чудовим вибором для сертифікатів SSL і сертифікатів підпису коду. Наразі DigiCert входить до Digicert Group та представляє лінійку сертифікатів преміум-класа для великих підприємств, організацій та лідерів бізнесу.

Центр сертифікації Thawte

Компанія,заснована Марком Шаттлвортом в Південній Африці, стала першим центром сертифікації, який видав сертифікати SSL державним організаціям за межами США, на частку яких швидко довелося 40% світового ринку SSL. У 2000 році центр Thawte був придбаний центром DigiCert і став ключовим членом сімейства трастових брендів DigiCert. Наразі Thawte входить до Digicert Group та представляє середній ціновий сегмент ssl codesign сертифікатів для малого бізнесу. Thawte надає послуги по стандарту світового класу. Друк довірених сайтів Thawte® допомагає користувачам перевіряти справжність веб-сайтів на їх рідній мові. Thawte став першим центром сертифікації, який розпізнає і захищає інтернаціоналізовані доменні імена (IDN), що дозволяє більшій кількості людей безпечно переміщатися по мережі на своїй рідній мові. Історія компанія світового рівня Thawte дає нам унікальний міжнародний погляд на бізнес, що відображає дійсно глобальну перспективу.

Центр сертифікації GeoTrust

GeoTrust® є другим за величиною в світі постачальником цифрових сертифікатів. Понад 100 000 клієнтів в більш ніж 150 країнах довіряють GeoTrust безпеку онлайн-транзакцій і ведення бізнесу через Інтернет. Асортимент продуктів цифрових сертіфікатові дозволяє організаціям будь-якого розміру максимально ефективно і безпечно захищати свої цифрові транзакції. SSL-сертифікати світового класу GeoTrust пропонують швидкий процес надання сертифікату ssl за вигідною ціною, забезпечуючи шифрування до 256 біт, і включають в себе ряд GeoTrust® True Site Seals, що базуються на рівні перевірки компанії. Оскільки SSL є основною діяльністю, GeoTrust постійно удосконалює свої продукти, щоб надавати інструменти і функції, які потрібні клієнтам. Наразі GeoTrust входить до Digicert Group та представлен сертифікатам низької ціни для малих проектів та невеличких компаній.

Одеса - це космополітичне місто з 150 000 туристами щороку з усього світу. Влітку вони відпочивають на піщаних берегах одеських пляжів і відчувають це вічно молоде місто. Пляжі дозволяють туристам відчувати насолоду від палкого сонця, свіжого брізу та солоного моря. Одним з найпопулярніших пляжів є пляж Аркадія, який розташований приблизно за 10 хвилин від центру міста. Достовірну інформацію про все, що може зацікавити туристів - бронювання готелів, хостелів та квартир в Одесі, необхідно шукати на сайтах, що захищені SSL сертифікатами, особливо якщо в адресній стрічці ви можете бачити назву власника сайта (EV SSL сертифікати). В Одеський порт щоденно заходять корабліз усього світу. Населення Одеси становить близько 1,1 мільйона.